Penzion Trutnov Pohoda

**** Penzion Pohoda ubytovanie TrutnovPenzion Pohoda Trutnov Krkonoše bol AHR oklasifikovaný na 4 * penzión a umiestnil sa za rok 2012 v TOP 10 najlepších penziónov v Českej republike. Tento post vyhral v súťaži Penzión Roku od AHR. 

Penzión Pohoda UbytovanieTrutnov Popis :
Penzión Pohoda leží v samom centre Trutnova na pešej zóne a ponúka príjemné a komfortné prostredie. Apartmány sú ideálne pre skupinovú či rodinnú dovolenku na horách - Krkonoše. Budova je veľmi rozľahlá a okrem penzióna v nej nájdete útulnú reštauráciu, zlatníctvo, non-stop bar a predajňu potravín. Ďalej je s domom prepojený nápojový bar. Samotný penzión je umiestnený na prvom poschodí.

Krkonoše Penzión Pohoda Trutnov Ubytovanie :
Ubytovacia kapacita je 39 lôžok, v piatich apartmánoch a šiestich izbách hotelového typu. Apartmány č. 1 a 2 s rozlohou 80 štvorcových metrov (ubytovanie až pre 8 osôb) sú vhodné aj na dlhodobý pobyt. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, mikrovlnnú rúru a varnú kanvicu, TV sat + hi-fi veže, Wi-Fi prístup k internetu, v apartmánoch sú plne vybavené kuchyne, spánok v dokonale zatemnených izbách, možnosť samoregulácie teploty. Izby bez kobercov, látkových sedačiek a závesov vyhovujú aj alergikom.

Penzión Pohoda Ubytovanie Trutnov Stravovanie :
Reštaurácia "U Zbrojnoša" s vínnou pivnicou sa nachádza v suterénnych priestoroch penziónu, má kapacitu 46 miest. Salónik s kapacitou cca 20 miest zaručuje dokonalé súkromie. Pre hostí penziónu sa v reštaurácii podáva 5 druhov bohatých raňajok, vrátane bezmäsitej varianty. Stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie.

Otváracia doba reštaurácie v penzióne Pohoda v Trutnove je pondelok - štvrtok: 11:00 - 22:00, piatok - sobota do 24:00 hodín, nedeľa: zatvorené. Nápojový bar "Psí búda" v podobe zasklenej pergoly (v lete i vonkajšia záhradka) s kapacitou 30 miest a širokým sortimentom špeciálnych nápojov. V budove penziónu sa nachádza tiež herňa a bar "Skala" s nepretržitou prevádzkou.

Penzión Pohoda Ubytovanie Trutnov Služby :
K dispozícii sušič lyžiarskych topánok, žehlička, práčka, sušička, playstation 2, možnosť zapožičania detskej postieľky a elektronického baby monitora, na niektorých izbách sú k dispozícii trezory (za poplatok), parkovisko priamo pri penzióne zdarma, pes alebo iné domáce zvieratko za poplatok.

Penzión Pohoda Ubytovanie Trutnov Príjazd :
Zo smeru od Prahy sa do Trutnova dostanete najlepšie po D11 do Hradca Králové, pokračujte smer Jaromer a Dvur Králové nad Labem. Po príchode do centra Trutnova stačí sledovať oranžové navigačné ceduľe na stĺpoch verejného osvetlenia. Budova penziónu Pohoda sa nachádza priamo na pešej zóne v Trutnove, a preto musíte na posledných cca 60 metrov vojsť do zákazu vjazdu. Pre návštevníkov penziónu táto dopravná značka neplatí. Ak máte k dispozícii satelitnú navigáciu, je najlepšie zadať do vyhľadávania Poštovní ulicu, ktorá susedí s parkoviskom penziónu.

Dovolenka na horách Penzion Pohoda Trutnov turistika:
Trutnov je svojou polohou veľmi vyhľadávaným východiskom turistických ciest do historicky i prírodne zaujímavého okolia a bránou do najnavštevovanejších hôr v Českej republike, Krkonôš. Čaká Vás turistika, cykloturistika, lyžovanie ...

Penzion Trutnov Pohoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Trutnov Pohoda - hotel má reštauráciuPenzion Trutnov Pohoda - hotel má vináreňPenzion Trutnov Pohoda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Trutnov Pohoda - možnosť pripojenia na internetPenzion Trutnov Pohoda - k dispozícii letná terasaPenzion Trutnov Pohoda - k dispozícii kavareňPenzion Trutnov Pohoda - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Trutnov Pohoda - akceptuje creditné karty VISAPenzion Trutnov Pohoda - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Trutnov Pohoda - akceptuje creditné karty JCBPenzion Trutnov Pohoda - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Trutnov Pohoda -  pravidelná diskotéka - tanec - zábavaPenzion Trutnov Pohoda - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Trutnov Pohoda - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Trutnov Pohoda - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Trutnov Pohoda - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion Pohoda ubytovanie Trutnov Aktuálne počasie: zamračené
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 3 °C
Nočná tepl.: -1 °C
Vietor: 4 m/s

Adresa: Penzion Pohoda Horska 7 Trutnov 54101 Czech Republic

E-mail: Penzion-Trutnov-Pohoda@cz-hotel.eu